LAJM I FUNDIT/ Qazim Laçi dhe Indrit Tuçi do të luajnë kundër Liverpulit, shqiptarët kanë kulmin e karrierës

Shorti i Europa League për 1/16 përcaktoi kulmin e karrierës në klube për dy spartanët shqiptarë, Qazim Laci dhe Indrit Tuci.

Tuci shënoi dhe dha asist kundër Galatasarai, ndërsa Laci dha asist në fitoren 4-1 që nxorën turqit nga gara.

Ndërkohë shorti i sotëm përcaktoi një përballje mes Spartës dhe Liverpulit të Klop në Europa League. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online