LAJM I FUNDIT/ Formacionet zyrtare të Shqipërisë! Hysaj përfundon në stol, e ndjek Armando Broja dhe Kristjan Asllani

0

Pak minuta më parë janë publikuar formacionet zyrtare të takimit mes Shqipërisë dhe Islandës. Ashtu siç pritej, Elseid Hysaj është ulur në stol. Vendin e tij e ka marrë Lenjani, ndërsa mbrojtësin shkodran e ka ndjekur Armando Broja dhe Kristjan Asllani. “Strakosha, Balliu, Ismajli, Veseli, Lenjani, Ramadani, Gjasula, Abrashi, Uzuni, Cikalleshi, Bajrami”. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.