LAJM I FUNDIT/ Fantastike, shqiptarët do të shohin sot Armando Brojën te Chelsea

0

Një lajm i fundit vjen nga Chelsea. Armando Broja është shfaqur sot me ekipin para ndeshjes me Aston Villën.

Kjo do të thotë se sulmuesi shqiptar do të jetë të paktën në stol për ndeshjen e sotme dhe mund të marrë disa minuta në pjesën e dytë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online