Laçi-Vllaznia, njihuni me ndeshjen që do të transmetohet falas në RTSH

Superiorja do të vazhdojë me të tjera takime në ditën e sotme. Njëra prej tyre do të transmetohet falas në RTSH.

Këtë herë është përzgjedhur ndeshja mes Lacit dhe Vllaznisë. Takimi do të fillojë në orën 13:00. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online