Laçi në formën e duhur para Iskras, fiton miqësoren e dytë brenda 48 orëve

0

Ekipi i Laçit ka zhvilluar ditën e sotme një tjetër miqësore në Strugë, atje ku janë fuke zhvilluar përgatitjet për ndeshjet kundër Iskras. Bardhezinjtë po gëzojnë një formë të mirë dhe këtë po e tregojnë me rezultatet e arritura. Kurbinasit kanë marrë fitoren e dytë brenda 48 orëve.

Pas Gjilanit, ekipi i Duros ka mposhtur Llapin me rezultatin 2-0. Goli i parë u shënua nga Spahiu, ndërsa në minutën e 80 ishte Ujka ai që tundi rrjetën. Gjithashtu kurbinasit kanë humbur një 11 metërsh gjatë pjesës së parë të takimit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.