“Ky djalë nuk është vetëm një zëvendësues i Brozovic”, Daniele Adani ngre sërish Kristjan Asllanin: Ka gjithçka për t’u quajtur lojtari i Interit

0

Daniele Adani ka folur sërish për Kristjan Asllanin. Ish-futbollisti i njohur italian ka dhënë mendimin e tij në mediat italiane, teksa është shprehur se mesfushori i Kombëtares është shumë më tepër sesa thjeshtë një zëvendësues i Brozovic.

“Ky djalë nuk është vetëm një zëvendësues i Brozovic, është shumë më tepër se kaq. Për mua ai ka gjithçka për t’u quajtur lojtar i Interi. Inzagi dhe klubi e dinë më së miri sesa e përshtatshme është që të investosh kohë dhe besim te Asllani pasi është mesfushor i kompletuar”, u shpreh Adani. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.