Kupa e Botës/ Prezent edhe Armand Duka, takime me krerë të lartë të futbollit

0

Presidenti i Federatës së Futbollit, Armand Duka, po merr pjesë si i ftuar i FIFA-s në Botërorin e Klubeve që po zhvillohet në Doha të Katarit.

Presidenti Duka ka zhvilluar takime dhe ka biseduar me drejtuesit më të lartë të FiFAs dhe UEFAs dhe homologët e tij, presidentë dhe zv/presidentë të federatave të futbollit nga Evropa, Azia dhe Afrika.

Sonte gjatë organizimit të ndeshjes finale Liverpool-Flamengo, z.Duka u takua dhe bisedoi me z.Levan Kobiashvili, President i Federatës Futbollit të Gjeorgjisë, z.George Koumas President i Federatës së Qipros, z.Michail Kassabov, President në detyrë i Federatës Bullgare dhe drejtues të tjerë të botës së futbollit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.