Kukësi-Tirana do të luhet në dëborë (Foto+Video)

0

Sfida e nesërme mes Kukësit e Tiranës, për Kupën e Shqipërisë, do të luhet në një fushë të mbuluar nga dëbora.

Sot në Kukës kanë nisur reshjet e dëborës, që ende nuk janë si ato në Pukë, ku fusha është mbuluar nga dëbora dhe nesër nuk do të luhet Tërbuni-Erzeni.

Gjithsesi, nëse vijon gjatë gjithë ditës dhe ngrin natën, nesër në Kukës mund të mos luhet fare, edhe pse parashikimi i motit thotë që të paktën nesër nuk do të ketë reshje.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.