Korona Kielce-Tirana/ Nuk ndalen bardheblutë para kthimit në shtëpi, Torasa po jep avantazhin

Tirana duket në formë të mirë dhe në vazhdimësi të paraqitjeve pozitive që ka bërë në Superiore. Në takimin e dytë miqësor gjatë përgatitjeve që po zhvillon në Antalia të Turqisë, ka fituar me rezultatin 0-1 ndaj hungaerëzve të Mezokovezdit.

Gjithashtu edhe në përballjen e sotme ndaj Korona Kielce është duke fituar në shifrat 0-1. Pjesa e parë është mbyllur në këto shifra, falë golit të Torosas në minutën e 4. Trajneri Egbo i ka besuar sulmin Ngos, ndërsa po luan me formacionin më të mirë për të testuar edhe njëherë grupin përpara kthimit në shtëpi. /Sport Ekspres/

LIVE, Korona Kielce-Tirana 0-1

Tirana: Lika, Vangjeli, Doka, Muça, Ismajlgeci, Batha, Celhaka, Kale, Torasa, Kobina, Ngo

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online