Koreografitë/ “Inter Merda” me drita telefoni dhe banderola e zikaltërve…e pazbërthyeshme

0

Interi po luan kundër Milanit, në derbin që ka mbërthyer vëmendjen e të gjithëve. Ashtu siç edhe pritej, tifozët kanë dhuruar spektakël të vërtetë para ndeshjes.

Dy momente kulminante nga tifozët e Milanit ishin kur bën “Inter Merda” me blicat e telefonit, por gjithashtu duke akuzuar edhe rivalët e tyre që merren me thashetheme. Nga krahu tjetër, është e vështirë që të gjesh një përkëthim të banderolës së Interit, pasi është në gjuhën latine dhe e pazbërthyeshme. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.