Korabi nuk merr asnjë dënim, Kraja shpërthen: Na duhet edhe ne një president gangster!

Korabi-Vllaznia B javën e shkuar pati probleme pa fund, me sherr në fushë dhe akuza të rënda pas ndeshjes. Trajneri dhe lojtarë të Vllaznisë B deklaruan se presidenti i Korabit Femi Mëziu kërcënoi me jetë mbrojtësin shkodran Isufi, por duket se arbitri dhe zyrtarët e tjerë të ndeshjes nuk kanë parë e dëgjuar asgjë.

Vendimi i Komisionit të Disiplinës për të dënuar me 4 ndeshje pezullim Mëziun, si dhe për të paralajmëruar me pezullim Ervis Krajën, ka bërë që trajneri shkodran të zbrazë mllefin me një postim në Facebook.

E pakuptimtë, paralajmërim UNË, kur te gjithë lojën rri në pankinë, kur në fund nuk futem në fushë, por rri tek pjesa e kufizuar e pankinës, ndërsa vjen një ordiner e më ofendon. ,Turp, mendova ndryshe, mendova se te paktën pamjet filmike do shërbenin. Shpresoj te privatizimi, të kemi dhe ne një person të hyjë në fushë që të fitojmë tripikëshat”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online