Komike/ Nuk e përmbajti veten dhe festoi si i çmendur për golin e fitores, Konte stepet kur sheh para fytyrës së tij… Ranierin

0

Totenhemi arriti që të merrte një fitore dramatike ndaj Ëatfordit me shifrat 1-0. Goli i triumfit erdhi në kohën shtesë me anë të Sanchez pas skemës perfekte nga goditja e dënimit. Konte nisi që të festonte si i çmendur për tre pikëshin me shumë vlera në derbin e trajnerëve italian.

Por menjëherë stepet kur papritur sheh se ishte duke festuar para trajnerit kundërshtar Klaudio Ranieri. Për këtë arsye Konte do të largohej menjëherë pasi një gjest i tillë nuk i pëlqente dhe do të krijonte jo pak polemika. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online