Këta ishin më të pasurit e botës? Transferimi i ri i Newcastle i bën të qeshin të gjithë tifozët, mbiemri i tij do të thotë ereksion i pen..it

0

Ekipi më i pasur në botë, Newcastle, pas ndërrimit të pronarëve pritej që të firmosnin me emrat më të mëdhenj të lojtarëve që qarkullojnë në Europë. Megjithatë deri tani, tifozët janë të zhgënjyer dhe kanë arsye. Newcastle ka zyrtarizuar një transferim të ri, por që është shumë larg pritshmërive. Bëhet fjalë për Wood i marrë nga Burnley dhe në moshën 30-vjeçare.

Në dialektin e gjuhës Wood do të thotë ereksion i pen..it dhe kjo i ka bërë të gjithë tifozët që të qeshin në prezantimin e skuadrës. Pa harruar ironinë që të gjithë po përdorin, duke iu drejtuar drejtuesve të klubit se po presin emra si Mbape dhe yjeve të tjerë të mëdhenj. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online