Kemi harruar se luhet futboll edhe në Bundesligë, Klaus Gjasula kthehet si Lorik Cana në Gjermani

0

Klaus Gjasula ka lënë pas dëmtimin që e la për një kohë të gjatë jashtë fushës së blertë. Mesfushori është rikthyer dhe luajti nga minuta e parë kundër Werder Bremen.

Darmshtadi fitoi 4-2 dhe Klausi ishte një nga më të mirët e takimit. Ashtu si Lorik Cana që e nisi si mesfushor shkatërrues dhe u kthye në qendër mbrojtës, Klausi po luan në rolin e qendrës së prapavijës në skemën me 3 mbrojtës. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online