Kamza barazon miqësoren e radhës, paraqitje e mirë ndaj rumunëve

0

Kamza ka luajtur sot një tjetër miqësore në Turqi, duke u ndeshur me rumunët e Sepsit, skuadër e Ligës 1 rumune.

Skuadra e Ramazan Ndreut u paraqit mjaft mirë, duke shënuar që në minutën e 18-të me Sebino Plakun dhe duke kontrolluar mirë lojën.

Sfidë ku Kamza linjë patën një qarkullim të mirë të topit dhe e goditën shpesh portën kundërshtare.

Në pjesën e dytë u kryen shumë ndërrime dhe në fund Sepsi gjeti golin e barazimit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.