“Ka fytyrën e një qeni të rrahur“, presidenti i Napolit tallet me kreun e Interit: Edhe kur vjen në stadium humbet

Aurelio De Laurentisi ka shkaktuar befasi me deklaratën e tij gjatë një konference në universitetin Luixhi Vanviteli. Përpos shpalosjes hapur të ambicies së tij për të fituar titullin kampion në Serinë A dhe Ligën e Kampionëve, presidenti i Napolit ka gjetur mundësinë edhe të bëjë humor me kreun e Interit, të cilin e ka krahasuar me një qen të rrahur.

“Pronarë të huaj në Itali? Ndonjëherë shoh Zhangun të interesohet, edhe nëse kur shfaqet në stadium zakonisht humbet. Më pas, kur e inkuadrojnë, ai ka fytyrën e një qeni të rrahur…”, është shprehur Aurelio De Laurentis./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online