“Ka fituar respektin e Murinjos”, në Itali tregojnë ndryshimin e Marash Kumbullës te Roma: Do të luajë më shumë

Marash Kumbulla ka shkëlqyer në ndeshjen e fundit kundër Fiorentinës, teksa mori vendin e Ibanez në mungesën e këtij të fundit.

Përgëzimet mbërritën edhe nga trajneri Murinjo. Sipas mediave italiane, Kumbulla ka fituar respektin e Murinjos pasi stërvitet në ritëm të lartë edhe pse nuk aktivizohej nga trajneri.

Pas dy ndeshjeve pozitive radhazi, tani trajneri i Romës është bindur dhe pritet që ta aktivizojë më shumë Kumbullën në të ardhme. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online