Jurgen Goxha nuk i kursen thumbat me tifozët e Partizanit: Mos harroni orarin, 5-1 dhe te shtëpia

Jurgen Goxha nuk i kursen asnjëherë thumbat kur bëhet fjalë për tifozët e Partizanit. Aktualisht ky lojtar është pjesë e Bylisit, por një dashuri shumë të madhe ruan për Tiranën, ekipi nga do të largohej drejt Ballshit.

Në pyetjet e bëra në “Instagram” dhe mënyrën sesi futbollistët po kalojnë kohën në këtë periudhë, Goxha provokohet disi nga një mik i tiji me “Kush s’kërce është…”. Një këngë e marrë nga stadium dhe ultrasit, por mbrojtësi i Bylisit reagon menjëherë: “Orari, mos harroni orarin 5-1 dhe në shtëpia”. /Sport Ekspres/