“Ju jeni për libër Guinnes te Vllaznia”! Batuta e Andi Lilës për autorin e dy golave: Kroson Marku që është 1.90 dhe shënon me kokë Hoxhaj që është 1.67

Vllaznia ka marrë një fitore të thellë 4-1 kundër Laçit. Hoxhaj ishte autori i dy prej golave, duke i dhënë kështu një ndihmë të madhe kuqebluve. Në intervistën e dhënë pas ndeshjes për “Ti bo gol” në “Oversport” nga sulmuesi Hoxhaj nuk kanë munguar edhe batutat. Ishte Andi Lila ai i cili tregon me nota humori paradoksin te Vllaznia.

“Jeni për libër Guinnes. Aty kroson Marku që është 1.90 dhe shënon Hoxhaj me kokë që është 1.67, kjo nuk ndodh shpesh”, ka qenë batuta e Andi Lilës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online