Jo vetëm Calhanoglu dhe Donaruma, Milani shet tjetër lojtar të rëndësishëm

0

Pas Çalhano?lu dhe Donnaruma, duket se Milani do të humbë dhe një tjetër lojtar mjaft të rëndësishëm. Bëhet fjalë për mesfushorin nga Bregu i Fildishtë, Kessie i cili duket se nuk do të rinovojë në fund të merkatos me skuadrën kuqezi.

Kessie kërkon 9 milionë neto në sezon, ndërsa oferta e Milanit është vetëm 6 milionë euro. Pavarësisht përpjekjes së agjentit të lojtarit, Maldini dhe Gazidis nuk kanë ndërmend të shpenzojnë para më shumë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.