Jo gjithçka shkoi sipas dëshirës së tyre! Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri do të luajnë në Serbi, por e kanë të ndaluar që t’i shikojnë nga afër

Serbët u entuziazmuan nga lajmi se Zvicra do të vinte në Serbi për të luajtur me Bjellorusinë. Ky ishte vendimi i ardhur nga UEFA pasi Bjellorusia nuk i luan dot ndeshjet e saj në shtëpi. Nga ana tjetër, serbët kërkonin hakmarrje ndaj Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit.

Megjithatë jo gjithçka shkoi sipas dëshirës dhe planit të tyre. Kjo ndeshje do të luhet pa praninë e tifozëve, madje as gazetarët serbë nuk mund të akreditohen. Policia duhet të qëndrojë jashtë stadiumit për të garantuar sigurinë maksimale. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online