Java e Superiores përmbyllet sot/ Thonë fjalën e tyre Tirana dhe Kukësi, koha për të parë edhe Partizanin

0

Pas dy ndeshjeve të zhvilluara në ditën e djeshme, Superiorja vazhdon me të tjera përballje. Egnatia do të përballet kundër Tiranës në takimin që do të luhet në 13:45. Këtë herë pa Gugash Maganin në krye vjen përballja ndaj bardhebluve që kërkojnë fitoren e munguar në këto kohë të fundit.

Nga krahu tjetër, në po të njëjtën orë Kukësi do të përballet kundër Kastriotit në transfertë. Verilindorët kërkojnë që të kenë ecurinë e duhur për të parakaluar Tiranën. Ndeshja që do të përmbyll javën luhet në orën 16:45 me Partizanit dhe Skënderbeut. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.