Java e 11-të e Superiores, ka një ndryshim për orarin e ndeshjes së Tiranës

Superiorja do të ndez sërish motorët për javën e 11-të të kampionatit. Një ndryshim të orarit dhe ditës ka pësuar Teuta dhe Tirana që ishte parashikuar të luhej në ditën e premte në orën 18:00.

Tashmë kjo ndeshje do të luhet në ditën e shtunë në orën 17:00, ashtu si edhe ndeshja mes Skënderbeut dhe Laçit. Pa harruar edhe përballjen Vllaznia-Bylis që nis në orën 14:00. Ndërkohë dy ndeshje të tjera do të zhvillohen të dielën, mes Kukësi-Flamurtari dhe Partizani-Luftëtari. /Sport Ekspres/

Të shtunën

Vllaznia – Bylis 14:00

Skënderbeu-Laçi 17:00

Teuta-Tirana 17:00

Të dielën

Kukësi-Flamurtari 14:00

Partizani-Luftëtari 17:00