“Jam më i shpejtë se Sterling”! Armando Broja i pakënaqur nga të dhënat që i ka lënë FIFA 23, mbrojtësi i Chelsea e pranon: Ata nuk të njohin akoma

0

Armando Broja është një prej lojtarëve të shumtë të Chelsea që janë të pakënaqur me të dhënat e fundit të lojës me popullore në botë, FIFA23. Sulmuesi shqiptar nuk kishte shpejtësinë që priste në këtë lojë dhe për këtë arsye ka lënë komentin e tij, pa humbur sensin e humorit. “Unë jam më i shpejtë se Sterling”.

E menjëhershme ishte edhe përgjigja e shokut të ekipit, mbrojtësit të Chelsea. “Ti je më i shpejti, ti e di. Mund të jesh më i shpejti që ka Chelsea në ekip. Ata nuk dinë ende asgjë për ty”, u shpreh Chilwell. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.