Ja shteti ku Tirana do përgatitet për Champions League, ekipi i Shehit shamng temperaturat e larta

Tirana është shpallur kampione e Superiores dhe në datën 26 maj do të luajë ndeshjen e fundit. Menjëherë pas kësaj do të nisin ditët e pushimit për lojtarët.

Koha nuk premton pasi në fillim të korrikut nis edhe angazhimi në Europë. Ekipi i Shehit ka vendosur që të zgjedh Turqinë si vendin ku do kryen përgatitjet në një zonë malore për të shmangur temperaturat e larta. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online