Ja se kur do të bashkohet Manaj në stërvitjen e Barcelonës, do të bind Xavi-n për t’u mos larguar

0

Rei Manaj duket se do të provohet edhe nga Xavi te Barcelona. Sulmuesi shqiptar nuk do të shitet menjëherë, por fillimisht do të shihet në stërvitje nga trajneri i katalanasve.

Në datën 4 korrik do të fillojë edhe stërvitja e Manajt te ekipi i parë i Barcelonës. Basti është i venosur me veten nga sulmuesi se do të vazhdojë karrierën në këtë klub dhe do të bind Xavi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.