Ja gjendja nga stadiumi/ Humbja me Israelin ishte goditje e madhe, tifozët nuk shkojnë që ta shohin kundër Estonisë

Humbja me Israelin ishte një goditje e madhe për të gjithë. Kjo ka ndikuar edhe në marrëdhënies e krijuar mes Kombëtares dhe tifozëve. Ndryshe nga hera e fundit po biletat po shiteshin me shpejtësi të frikshme, këtë herë mbështetësit kuqezinj nuk kanë shkuar në stadium. Kur jemi rreth 60 minuta para nisjes së takimit, stadiumi është i zbrazët dhe në total nuk priten më shumë se 2500 tifozë. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online