Ivan Balliu debuton kundër Realit të Madridit, prova e parë për sezonin e ri në “La Liga”

Ivan Balliu do të ketë punë për të kryer në sezonin e ri dhe njëkohësisht shumë kënaqësi për të fituar nga elita e futbollit spanjoll. Mbrojtësi i Shqipërisë ka shkuar te Rayo Vallecano, ndërsa do të jetë pjesë e La Liga-s në sezonin e ardhshëm.

Prova e vërtetë ka ardhur që në miqësoren e parë. Balliu ka debutuar kundër Realit të Madridit për disa minuta, ndërsa sipas mediave spanjolle ka treguar se është përshtatur shumë mirë në vetëm pak kohë me Rayo Vallecanon. Nga ana tjetër mbrojtësi hedh kandidaturën për t’u thirrur nga Reja sa i përket ndeshjeve të shtatorit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online