“Ishte ndeshja më e keqe në histori”! Vidal flet për Milan-Newcastle: Nuk do të ishin as në Champions ata “budallenj”, vetëm dinë që të vrapojnë

0

Arturo Vidal kishte shumë kritika për ndeshjet e zhvilluara në javën e parë të Champions League. Veçanërisht për përballjen mes Milanit dhe Neëcastle, që përfundoi me shifrat 0-0. Kuqezinjtë tentuan 25 herë të rrezikonin portën e kundërshtarit, por nuk mund të shënonin dot. “Kam parë ndeshjen më të keqe në historinë e Champions League, atë midis Milanit dhe Neëcastle. Ata budallenjtë nga Milani më shkaktuan dhimbje. Ata janë me fat, gjithçka që dinë është të vrapojnë.

Nuk do të ishin as në Champions League. po të mos ishte për këtë. Neëcastle më neveritet, nuk i kuptoj. Morën vendin e katërt në kampionat dhe duhej të bënin diçka në këtë ndeshje, por më zemëruan. City ishte i mërzitshëm, si gjithmonë i mërzitshëm. Më pëlqeu pjesa e dytë mes PSG-së dhe Borussia-s, në të parën më zuri gjumi”, tha Vidal. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online