Intervista/ Ilir Daja flet prerë: Lojtarët e Skënderbeut të mbledhin mendjen, nuk kam kontakte me ekipe të tjera

0

Katër ndeshje të Superiore janë zhvilluar dhe mbyllur në këtë mesjavë, me fitoren e Teutës, Bylisi dhe Luftëtarit. Ndërsa më poshtë mund të ndiqni edhe intervistat e trajnerëve për “Supersport”:

Daja (Skënderbeu): “Sot fitoj Luftëtari dhe asgjë nuk është normale, pasi kishte më shumë dëshirë në fushë. Në lojë fitohet edhe kur ka probleme brenda. Unë jam trajner i Skënderbeut dhe lojtarët që janë këtu duhet të mbledhin mendjen se i përkasin këtij klubi. Jo të bëjnë ndeshje si sot, por të tregojnë se e meritojnë këtë fanellë. Unë nuk kam asnjë kontakt me drejtuesit e ekipeve që janë përmendur. Duhet të mbyllim ndeshjet e fundit dhe të flasim me presidentin se kush lojtar do të largohet”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.