Ilir Daja kërkon yllin e mesfushës së Tiranës, problemet i shtohen trajnerit shqiptar edhe nga sirenat e Turqisë

Ilir Daja kërkon të përforcohet me elemente cilësore të Superiores. Këtë herë trajneri shqiptar kërkon që të marrë yllin e mesfushës së Tiranës, Vesel Limajn. Por për të mbërritur deri këtu nuk do të jetë aspak e lehtë.

Lojtari ka një kontratë me Tiranën dhe bardheblutë kanë treguar se nuk japin asgjë “falas”. Për më tepër që konkurrenca nuk është edhe aq e vogël. “Gazeta Blic” raporton se përveçse Ballkanit, për Limajn ka interes edhe nga disa klube të Turqisë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online