Idriz Batha nuk parashikon vetëm fituesin e Itali-Austri, jep edhe rezultatin e saktë të ndeshjes

0

Idriz Batha ishte i ftuar në emisionin “Euro 2020” që transmetohet në “RTV Ora”. Ish-futbollisti i Tiranës ka parashikuar përballjen mes Italisë dhe Austrisë që do të jetë sfida që përcakton një prej Kombëtareve që kalon në çerekfinale.

Kështu Batha jep jo vetëm Kombëtaren që do të kalojë më tej, por njëkohësisht edhe rezultatin e saktë të ndeshjes. “Do të dalë tre me zero për Italinë”, u shpreh Batha që nuk ka asnjë dyshim të vetëm për fitoren e “axurrëve”. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.