I dhanë krahë edhe dy golat me Shqipërinë, sulmuesi i Israelit kalon nga Shakhtar Donetsk në Premier League

Solomon! Ky ishte lojtari që realizoi dy gola kundër Shqipërisë dhe i arkëtoi tre pikët Israelit në Air Albania. Futbollisti i Shakhtar Donetsk do të ketë rritje të madhe në karrierën e tij sa i përket aspektit personal.

Mediat angleze bëjnë të ditur se Fulham është shumë pranë zyrtarizimit të këtij lojtari. Së fundmi ai ka qenë pjesë e Shakhtar Donetsk, ndërsa shpejtësinë e tij dhe konkretizimin me portën e vuajtëm jo pak në Tiranë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online