Histori dashurie me gjyshen e Arnold, e kaluara e legjendës Ferguson

Ish-trajneri legjendar i Mançester Junajtid, Aleks Ferguson ka pasur një histori dashurie me gjyshen e talentit Liverpulit, Aleksandër Arnold. Kur ishin mjaft të rinj, Ferguson dhe gjyshja e Arnold u bashkuan ndërsa 79 vjeçari atë kohë jetonte në Glasgou të Skocisë dhe për më shumë, gjyshja e Aleksandër Arnold, Doreen ishte lidhja e parë e tij.

Megjithatë lidhja e tyre përfundoi për pak kohë dhe gjyshja e Arnoldit shkoi në Amerikë ku dhe u martua. Këtë e ka pranuar vet ish trajneri i Mançester Junajtid në autobiografinë e tij.Duket mjaft e çuditshme, por Aleksandër Arnold mund ta thërriste legjendën me termin “gjysh”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online