Gjesti më i bukur: respekti mes Ronaldos dhe Bufonit pas ndeshjes

Ndeshja e djeshme mes Realit e Juventusit u mbyll me polemika pa fund për arbitrimin, pasi Juve u ndëshkua me penallti në minutën e 93-të dhe kapiteni Xhixhi Bufon doli me karton të kuq për protesta.

Pas ndeshjes, duke dhënë intervistë në zonën mikse, Bufon u takuar me Kristiano Ronaldon, i cili ndaloi ta përqafonte dhe t’i shfaqte respektin e tij.


c

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online