“Futi shokë për të më ngacmuar”, Antonela tregon refuzimin që i bëri Mario Balotelit: Jo, nuk je tipi im!

0

Një tjetër personazhe e njohur e medias në Shqipëri ka treguar ngacmimin që ka pasur nga një lojtar i njohur i futbollit europian. Këtë herë ishte Antonela, së fundmi pjesëmarrëse e Big Brother VIP që ishte e ftuar në “E diell”. Ajo ka pranuar se është ngacmuar nga sulmuesi Mario Baloteli, por e ka refuzuar për shkak të tipit.

“Personazhi që më ka shprehur pëlqimin është i njohur, Baloteli. E kam takuar në një lokal në Milano, futi shokë me më ngacmuar. bëmë muhabet nja dy minuta dhe më pas iku, më tha më pëlqen shumë, je e gjatë, je e madhe kështu. Jo i thashë nuk është tipi im”, tha Antonela. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.