Fundjava e së Parës, transmetim nga Rrogozhina e Tirana

0

Është publikuar kalendari i javës së 11-të në Kategorinë e Parë dhe dy ndeshje do të transmetohet direkt në RTSH.

Të shtunën luhen shumica e ndeshjeve dhe Egnatia-Kastrioti në Rrogozhinë është kryesfida e zgjedhur për transmetim direkt.

Ndërkaq, të dielën, sërish prej orës 13.00, do të luhen dy ndeshje dhe në televizion do të transmetohet Tirana-Pogradeci.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.