Fundi i 2021 mbyllet me lajmin e trishtë, ndërron jetë ikona e gazetarisë sportive, Vladimir Grillo

Ky vit 2021 dukej se ishte i destinuar për t’u mbyllur në mënyrë të trishtë, për vetë vazhdimësinë e tij. Këtë herë jemi njohur me njoftimin për ndërrimin e jetës së Vladimir Grillos. Një goditje e madhe për sportin shqiptar, teksa Grillo ka qenë një nga komentatorët më të vjetër televiziv dhe ikonë.

Shumë kontribut i dhënë për sportin në vendin tonë dhe 38-vite përvojë në TVSH. Këtë largim nga jeta për shkak të një sëmundje të rëndë e ka komentuar edhe presidenti i FSHF, Armand Duka, që ndan dhimbjen e madhe. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online