(Fotogaleria) Mbrëmja e mjeshtrit Pirlo, “parada” e kampionëve

0

Mbrëmë erdhi lamtumira e një prej futbollistëve më të mirë italianë të të gjitha kohërave, sepse Andrea Pirlo u tërhoq nga futbolli i luajtur dhe ceremonia ishte madhështore.

Nuk mund të ndodhte ndryshe: luhej një miqësore në atë që quhet “La Scala” e futbollit, stadiumi plot dhe fusha e mbushur me legjenda

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.