FOTO/ Unik edhe jashtë fushe, Zllatan Ibrahimoviç provokon me urimin për Krishtlindje

Zllatan Ibrahimoviç po bën një sezon fantastik me Milanin dhe në këto festa të fundvitit padyshim që ka shumë për të festuar. Suedezi është një lider i lindur në fushën e lojës, ku po thyen çdo rregull të futbollit me nivelin e treguar në moshën 39-vjeçare. Por gjiganti i sulmit kuqezi mbetet unik edhe jashtë fushe, teksa shpesh tërheq vëmendjen përmes deklaratave apo postimeve në rrjetet sociale.

Ibrahimoviç ka vendosur të urojë të gjithë ndjekësit e tij për Krishtlindje, gjë të cilën e ka bërë në një mënyrë provokuese. Një dorë që tregon gishtin e mesit, kjo është mënyra jo e zakontë që suedezi ka zgjedhur për të përcjellë urimet e tij./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online