Foto/ Fjalën e fundit e thonë tifozët, Vllaznia ia beson dizajnin e fanellave tifozerisë kuqeblu

0

Vllaznia ka një nga tifozeritë më të zjarrta dhe të apasionuara të Kategorisë Superiore. Marrëdhënia mes tifozëve dhe klubit është e ngushtë dhe këta të fundit i besojnë edhe vendime të brendshme. Kuqeblutë po mendojnë për të fanellat e reja me të cilat do të luajnë në sezonin e ri dhe nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Facebook“ kërkojnë nga mbështetësit shkodran mendime për dizajnin e uniformave të reja.

Ditën e djeshme janë prezantuar disa modele të fanellave të para, ndërsa ditën e sotme u serviren tifozëve 3 dizajne për fanellat e dyta që do të përdoren në ndeshjet në transfertë. Fjalën e fundit pritet ta thonë tifozët kuqeblu./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.