FOTO/ Dy gëzime në të njëjtën ditë, 31 dhjetori është më ndryshe për Berat Gjimshitin!

0

Dy gëzime në një ditë! Berat Gjimshiti e feston 31 dhjetori disi më ndryshe nga të tjerët. Përveç organizimit për Vitin e Ri, mbrojtësi i Shqipërisë ka edhe datëlindjen e gruas së tij, Alisa Jalize.

“Gëzuar datëlindjen për gruan më të mirë dhe për mamanë e fëmijëve të mi”, shkruan Berat Gjimshiti që i kërkon Alisës që të jetë gjithmonë e qeshur, po ashtu si ndodhet edhe në fotografinë e tyre të përbashkët. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.