Formacioni titullar i Barcelonës kundër Salzburg, mungon Rei Manaj dhe harrohet Braithwate

Barcelona do të zhvillojë ndeshjen e katërt përgatitore përpara nisjes së sezonit të ri. Katalanasit do të përballen në orën 19:00 kundër Salzburg, ndërsa është publikuar edhe formacioni zyrtar. Nga minuta e parë do të jetë Depay, ndërsa Rei Manaj është ulur sërish në stol. Nga krahu tjetër është Braithëate që harrohet nga katalanasit.

Sulmuesi danez nuk ka zhvilluar ende një përballje miqësore me Barcelonën. Mbetet të shihen lëvizjet që do të bëjë trajneri i Barcelonës në pjesën e dytë, për të ndjekur me vëmendje aktivizimet e tij. Braithëate apo Manaj? Le të shohim se kujt do t’i jepet hapësirë me Salzburg. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online