Formacioni i Shqipërisë/ Roshi merr vendin e Hysajt, ja çfarë kërkoi me ngulm Reja në stërvitje

Finale e parakohshme mund të quhet ajo e Shqipërisë në ditën e nesërme ndaj Turqisë. Një përballje ku kuqezinjtë duhet të dalin patjetër me tre pikët, për të mbajtur gjallë edhe ëndrrën e kualifikimit. “Sport Ekspres” raporton se një nga të veçantat që është kryer në stërvitjet e pasdites nga ana e Kombëtares në Turqi, ishin goditjet e shumta në portë.

Reja ka kërkuar nga lojtarët që të provojnë dhe rregullojnë sa më shumë shënjestrën përpara Turqisë. I ndërgjegjshëm se shanset do të jenë të pakëta dhe duhet të shfrytëzohen në maksimum, kjo është edhe pika që i kushtua më tepër vëmendje. Sa i përket formacionit të mundshëm, pritet e njëjta vendosje si edhe në fitoren e fundit ndaj Islandës. Ndryshimi i vetëm do të jetë se vendin e Hysajt do e marrë Odise Roshi. /Sport Ekspres/

Formacioni i mundshëm

Strakosha

Ismajli-Gjimshiti-Dërmaku

Roshii-Bare Gjasula-Memushaj-Lenjani

Manaj-Cikalleshi

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online