Formacionet zyrtare në Champions League/ Kristiano Ronaldo e nis si titullar, sulmi i frikshëm edhe te Sevilla

0

Në orën 18:45 do të luajnë dy ndeshjet e para të Champions League për këtë sezon të ri. Sevilla do të ndeshet ndaj Salzburg, ndërsa nga ana tjetër Manchester United e nis në transfertë me Young Boys. Djajtë e kuq do të kenë Kristiano Ronaldon si titullar.

Ndërkohë formacion i frikshëm në aspektin sulmues ka edhe Sevilla. Krahët e ekipit spanjoll do të jenë Papu Gomez dhe Suso, ndërsa do të përfitojnë edhe nga gjenialiteti i pasimeve të Rakitic. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.