Flamurtari zyrtarizon miqësoren e fundit, të shtunën me rival polak

0

Flamurtari do ta luajë të shtunën miqësoren e tretë dhe të fundit në Antalia, para se të kthehet në Shqipëri.

Skuadra e Shpëtim Duros do të ndeshet në kompleksin e Gloria Hotel me Pogonin, skuadër që mban vendin e fundit në Poloni, por që e mbylli vitin e shkuar me dy fitore rresht dhe synon mbijetesën.

Sfida kundër Pogonit do të luhet në orën 13:00 me orën tonë, ndërsa një ditë më pas Flamurtari do të niset për në Shqipëri, për të zhvilluar përgatitjet për rifillimin e kampionatit, më 27 janar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.