Flamurtari nuk e ka drejtuesin e ekipit, mësohet emri që do të drejtojë vlonjatët

0

Flamurtari ka lënguar në gjithë këto vite dhe në sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Kategorisë së Dytë. Gjendja e vështirë po vazhdon të vlonjatët që nuk kanë njohur trajnerin e tyre në thuajse një muaj të harkut kohor.

Megjithatë pritet që skuadra të drejtohet nga ana e Dritan Resulit. Ky i fundit e ka marrë ekipin edhe në sezonin e shkuar, me misionin e pa përmbushur pasi vlonjatët nuk ia arritën që të mbijetonin në Kategorinë e Parë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.