Flamurtari dyshon, kundër Kukësit gjykon gjithnjë i njëjti arbitër

Nëntor 2017, Flamurtari barazonte në Vlorë me Kukësin, në minutën 86 nuk i jepej një penallti neto dhe gjyqtar ishte Eldorjan Hamiti, që si rastësisht ka gjykuar shpesh këto sezonet e fundit pikërisht Flamurtari-Kukesi.

Javën e shkuar Hamiti e gjykoi Kukësin në Shkodër dhe sot sërish gjykon në Kukës.

Koincidencë, ndoshta, por në Vlorë nuk e kanë pritur mirë këtë gjë, aq më shumë që Hamiti ishte protagonist në ndeshjen e fazës së parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online