Fakiç: Shesim lojtarë, por me një kusht

Në prag të sfidës kundër Partizanit të Beogradit, drejtori sportiv i Skënderbeut Haris Fakiç ka folur në mikrofonin e Supersportit, duke u ndalur natyrisht te merkatoja dhe planet e klubit korçar, duke nisur nga janari, ku pritet të shitet Bajram Jashanica.

Gjithsesi, Fakiç ka bërë të qartë diçka themelore: Skënderbeu nuk shet pa gjetur zëvendësuesit e duhur: “Nëse do të ketë oferta për lojtarë dhe nëse klubi ka futbollistë të tjerë për t’i zëvendësuar, atëherë mund të realizohet. Nëse jo, askush nuk largohet pa u përmbushur objektivat e Skënderbeut”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online