Është në klubin e tij të fëmijërisë, Kristjan Asllani tregon idhullin te Interi: Wesley Sneijder!

Kristjan Asllani ndodhet në klubin e tij të fëmijërisë. Që kur ishte i vogël ndiqte çdo ndeshje të zikaltërve dhe ishte tifoz i tyre. Tashmë ka mundësinë që të jap kontributin e tij te Interi, pavarësisht se Inzagi i ka dhënë pak hapësirë.

Kristjan Asllani ka treguar edhe idhullin e tij: “Ëesley Sneijder është idhull për mua. E admiroj shumë. Goli im i parë dhe i vetëm në Serinë A ishte ai kundër Interit, në kohën që kisha fanellën e Empolit”, tha Asllani. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online